Kontakta

oss.

Tack! Ditt meddelande har skickats och vi hör av oss så fort vi kan.

Katrin Ludvigsson
Grundare & partner

Strategi, Kriskommunikation, PR

073-338 86 29
katrin@rippler.se

Tobias Lennér
Vd & partner

Investor relations, Strategi, Affärsutveckling

070-661 83 37
tobias.lenner@rippler.se

Bild på Lina
Lina Ekros
Ansvarig Life Science & partner

Life Science, Strategi, PR

070-839 07 39
lina@rippler.se

Åsa Wilde
Åsa Wilde
Grundare & rådgivare

Hållbarhetskommunikation

asa@rippler.se

Agneta Nyholm
Agneta Nyholm
Senior projektledare

Investor relations, Finansiell kommunikation

076-108 25 08
agneta@rippler.se

Alexandra Carmback
Rådgivare & interimansvarig

PR, Internkommunikation

070-209 01 94
alexandra@rippler.se

Amanda Larsson
Amanda Larsson
Konsult & digital specialist

Digital strategi, sociala medier, PR

070-861 17 30
amanda@rippler.se

Anna Ovesdotter
Anna Ovesdotter
Senior konsult

Internkommunikation, PR

073-360 16 51
anna.ovesdotter@rippler.se

Astrid Wenhov
Juniorkonsult

PR, Internkommunikation, Digital kommunikation

070-311 92 95
astrid@rippler.se

Benjamin Tesfazion
Benjamin Tesfazion
Filmfotograf & producent
Charlotte Herlin, digital projektledare
Charlotte Herlin
Digital projektledare

Digital marknadsföring

073-255 52 76
charlotte@rippler.se

Elin Wibell
Senior hållbarhetsspecialist
Elsa Israelsson
Elsa Israelsson
Juniorkonsult

Medierelationer, Sociala medier

070-311 92 95
elsa@rippler.se

Emilia Zsiga
Junior hållbarhetskonsult
Emma Sundlöf
Konsult & digital specialist

PR, Sociala medier, Digital marknadsföring

073-509 08 81
emma@rippler.se

Hedda Törnquist
Hedda Törnquist
Kommunikationskonsult

Sociala medier, Medierelationer

hedda@rippler.se

Henrik Westdahl
Rådgivare

Life science, PR, Public Affairs

070-817 59 96
henrik@rippler.se

Jelena Jovanovic
Konsult & Finansiell specialist

Investor relations, Finansiell kommunikation, Hållbarhetskommunikation

079 – 062 56 52
jelena@rippler.se

Lova Gahlin
Lova Gahlin
Juniorkonsult

Marknadskommunikation, Sociala medier

070-255 89 97
lova@rippler.se

Maria Kans
Maria Kans
PR-konsult & mediestrateg

Marknadskommunikation, Medierelationer, PR

073-388 50 50
maria.kans@rippler.se

Olivia Alm
Olivia Alm
UX-designer & webbutvecklare
Rikard Johansson
Rikard Johansson
Webbutvecklare
Robin Bratt
Robin Bratt
Creative director

Marknadskommunikation, PR, Strategi

076-257 35 86
robin@rippler.se

Robin Lundell
Robin Lundell
Konsult & IR-specialist

Investor relations, Finansiell kommunikation

073-148 17 06
robin.lundell@rippler.se

Signe Edström
Digital designer
Tilde Mattsson
SEO-specialist

SEO, Digital marknadsföring, Digital PR


tilde@rippler.se

Vilma Pettersson
Konsult & Paid marketing specialist

Sociala medier, Digital marknadsföring, Influencer marketing

070-563 14 36
vilma@rippler.se

Katrin Ludvigsson

Grundare & partner

Strategi, Kriskommunikation, PR

Åsa Wilde, vår års- och hållbarhetsredovisningsexpert
Åsa Wilde

Rådgivare

Hållbarhetskommunikation

Lina Ekros

Ansvarig Life Science & Partner

Life Science, Strategi, PR
Tobias Lennér
Tobias Lennér

Vd & partner

IR, Finansiell kommunikation

Agneta Nyholm
Agneta Nyholm

Senior Produktionsledare

Robin Bratt
Robin Bratt

Creative director

Marknadskommunikation, Strategi, PR
Sofia Liljefors Edlund

Rådgivare & strateg

Alexandra Carmback

Rådgivare & interimansvarig

Anna Ovesdotter

Anna Ovesdotter

Senior konsult

Maria Kans
Maria Kans

PR-konsult & mediestrateg

Elin Ryrberg

Konsult & hållbarhetsspecialist

Emma Sundlöf

Konsult & digital specialist

Robin Lundell
Robin Lundell

Konsult & IR-specialist

Benjamin Tesfazion
Benjamin Tesfazion

Filmfotograf & producent

Bild på Joakim Frykberg

Joakim Frykberg

Konsult

Karin Jihde

Karin Jihde

Rådgivare & medietränare

Olivia Alm

Olivia alm

UX-designer & webbutvecklare

Anna Haas

Anna Haas

Konsult och hållbarhetsspecialist

Amanda Larsson

Amanda Larsson

Konsult och digital specialist

Lova Gahlin

Lova Gahlin

Juniorkonsult

Hedda Törnquist

Hedda Törnquist

Juniorkonsult

Carina Hägglund

Carina Hägglund

Grafisk formgivare

Elsa Israelsson

Elsa Israelsson

Juniorkonsult

Tom Andersson

Tom Andersson

Konsult och hållbarhetsspecialist

Maria Lind

SEO-specialist

Martin Larsson

Martin Larsson

Digital kreatör

Hitta till oss

Vårt kontor ligger vid Slussplan 9, i samma hus där Carl von Linné en gång hade en läkarmottagning, omgiven av den livliga atmosfären från Slussenområdets pågående omvandling.

Att hitta till oss är enkelt, oavsett om du föredrar kollektivtrafik, cyklar, går till fots eller kommer med bil. 

Närmaste tunnelbana: Slussen eller Gamla Stan
Närmaste bilparkering: Skeppsbrokajen (mot avgift)

Vi ligger också bara ett stenkast ifrån Skeppsbrokajen där både Djurgårdsbåten och Vaxholmsbåten lägger till.

Rippler Communications

info@rippler.se

Slussplan 9, 1 tr, 111 30 Stockholm

Organisationsnummer: 556710-1786