Medarbetare

Katrin Ludgvigsson

Grundare och partner
katrin@rippler.se

0733388629

Maria Nystrand

Kommunikationskonsult
maria@rippler.se

0708650129

Lina Ekros

Partner och ansvarig Healthcare

lina@rippler.se

0708390739

Tobias Lennér
Tobias Lennér

VD och partner
tobias.lenner@rippler.se

0706618337

Agneta Nyholm

Adminstrativ chef och produktionsledare
agneta@rippler.se

0761082508

Benjamin Tesfazion

Digital innehållsproducent
benjamin@rippler.se

0723550059

Karolina Israelsson

Kundansvarig projektledare och mediestrateg
karolina@rippler.se

0733388624

Sofia Liljefors Edlund

Kommunikationskonsult
sofia.le@rippler.se

0702026225

Maria Kans

Kundansvarig projektledare och mediestrateg
maria.kans@rippler.se

0733885050

Robin Bratt

Kommunikationskonsult och digital strateg
robin@rippler.se

0762573586

Elin Ryrberg

Kommunikationskonsult och hållbarhetsstrateg
elin@rippler.se

0723550062

Åsa Wilde, vår års- och hållbarhetsredovisningsexpert
Åsa Wilde

Grundare och kommunikationskonsult
asa@rippler.se

0708868799

Robin Lundell

Finansiell kommunikationskonsult
robin.lundell@rippler.se

0731481706

Emma Sundlöf

Kommunikationskonsult och digital projektledare
emma@rippler.se

0735090881

Alexandra Carmback

Kommunikationskonsult
alexandra@rippler.se

0702090194

Karin Jihde

Kommunikationskonsult och medietränare
karin@rippler.se

0707321888

Kontakta oss

Behöver du hjälp?
Har du en rapport du vill diskutera? 
Kontakta vår expert Åsa Wilde på, asa@rippler.se, 070- 886 87 99.